Aktualności

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
 • W dniu 23.01.2018r w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelników. W programie artystycznym, którego bohaterem była książka, wystąpiły uczennice klasy 6. Pierwszoklasiści pochwalili się umiejętnościami pięknego głośnego czytania, otrzymali pamiątkowe dyplomy i wypożyczyli swoją pierwszą książkę ze zbiorów szkolnej biblioteki.

 • 12 grudnia uczniowie klasy 4B wraz z wychowawcą i opiekunami wybrali się na lodowisko do Cieszyna. Dzieci miały okazję przekonać się, że łyżwiarstwo to ciekawa forma aktywnego spędzania czasu wolnego, która nie tylko przynosi wiele radości, ale też doskonali sprawność fizyczną.

  Monika Cieślar-Greń

   

 • Drugoklasiści w pełni przygotowują się do Świąt! W dniu dzisiejszym zamienili się w wyśmienitych cukierników i według starej, cieszyńskiej tradycji robili świąteczne ciasteczka. Będą one poczęstunkiem na wspólnej z rodzicami wigilijce.

  Katarzyna Wojtyczko

 • Uczniowie klasy Ia i Ib odwiedzili szkolną bibliotekę, by wziąć udział w zajęciach czytelniczych. Już wkrótce zostaną pasowani na czytelników, dlatego temat spotkania związany był z określeniem zasad korzystania ze szkolnego księgozbioru oraz poszanowania książek.

  Druga część zajęć poświęcona była bardzo popularnemu, znanemu wszystkim dzieciom misiowi - Misiowi Uszatkowi. Uczniowie wysłuchali fragmentu tekstu Czesława Janczarskiego, a następnie zaprezentowali przyniesione przez siebie pluszowe maskotki - oczywiście misie.

 • Grudzień to dla dzieci magiczny czas. Z utęsknieniem oczekują na spotkanie z Mikołajem,  wypatrują pierwszej gwiazdki, Aniołka... 5 grudnia uczniowie z klas I-III wybrali się do Banialuki do Teatru Lalek na Spektakl " Smacznego, proszę wilka". Po obejrzeniu czekała ich jeszcze jedna miła niespodzianka. Okazało się, że w teatrze przejazdem był... Mikołaj, który obdarował naszych najmłodszych prezentami. Wyjazd okazał się być bardzo udany. Oprócz wrażeń artystycznych wróciliśmy z podarunkami.

  Katarzyna Wojtyczko

 

Dzięki akcji 1% dla mojej szkoły "Przyjazna Szkoła" do Szkoły Podstawowej w Dębowcu zakupiono sprzęt nagłaśniający 

Budynki Szkoły Podstawowej w Dębowcu z filiami w Iskrzyczynie, Simoradzu i Ogrodzonej

 

 


 


 

Niedziela 18.02.2018

Galeria zdjęć

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Dębowcu
  ul.Szkolna 3
  43-426 Dębowiec
 • 0-33 8562227

Galeria zdjęć