• DNI OTWARTE SZKOŁY

Uwaga! Uwaga! Zostań Uczniem naszej Szkoły!

Rekrutacja i nabór trwają!

Już dziś serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się 20.03.2024r. o godz. 16.00 w budynku dużej Szkoły.

• KONFERENCJA „Kolory smutku, odcienie radości w klimacie etno”

W czwartek 22 lutego 2024r. w Sali Sesyjnej Starostwa odbyła się konferencja z cyklu „Kolory smutku, odcienie radości w klimacie etno”, poświęcona profilaktyce depresji i związanych z nią obchodom Światowego Dnia Walki z Depresją.

Spotkanie profilaktyczne zorganizowane było przez Zespół Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych w Cieszynie. Jednym z prelegentów był nasz Pan Psycholog - Mariusz Bartczak. W konferencji uczestniczyły uczennice klasy 8 Maja i Wiktoria wraz z Pedagogiem Specjalnym Panią Katarzyną Rak.

• CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST

W dniu 21.02.24R. w naszej szkole znów było słodko.

A to wszystko za sprawą Charytatywnego Kiermaszu Ciast, w który zaangażowała się cała Społeczność naszej Szkoły

Kolejny raz przekonaliśmy się, że WARTO warto pomagać, - a RAZEM - możemy WIĘCEJ!

Bardzo DZIĘKUJEMY za pomoc, wsparcie i otwarcie SERC!

• CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST

Kochani!

w dniu 21.02.2024r. Szkolny Klub Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają do udziału w II - w tym roku szkolnym - charytatywnym kiermaszu ciast.

Dochód z kiermaszu zostanie przekazany na leczenie Podopiecznego Fundacji Iskierka chłopca chorującego na bardzo rzadką wadę genetyczną - Zespół Lamp-Shaffer'a (1przypadek/500 dzieci na świecie). Chłopiec jest bliski naszym sercom, gdyż jest synem jednej z naszych absolwentek.

Wtorek 19.03.2024