• To już 50 lat!

JUBILEUSZOWYM

SZKOŁY W ISKRZYCZYNIE

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i uczniowie

Szkoły Podstawowej w Dębowcu Filia w Iskrzyczynie serdecznie zapraszają:

absolwentów, rodziców, sympatyków na jubileusz 50 - lecia szkoły.

Uroczystość odbędzie się w dniu 20.06.2015 r. o godz. 1400 przy szkole w Iskrzyczynie.

W programie:

• występy dzieci,
          • zwiedzanie szkoły,
          • oglądanie pamiątek okolicznościowych,
          • prac uczniów.

Zapraszamy także na:

• zabawy muzyczne i sportowe,
          • malowanie twarzy, pokazy stażackie
          • prezentację umiejętności psa policyjnego.

Podczas naszej uroczystości nie zabraknie przepysznych smakołyków. Czekają na Was placki ziemniaczane, grochówka, ciasta, lody i wiele innych atrakcji kulinarnych.

Organizatorzy

Szkoła w Iskrzyczynie obchodzi w tym roku jubileusz 50 – lecia działalności. Z tej okazji podjęte zostaną przedsięwzięcia ukazujące jej historię i rozwój.

W bogatym programie zaplanowanych działań znalazły się m. in. konkursy literackie i plastyczne odnoszące się do szkolnych doświadczeń uczniów, spotkania absolwentów,  wydanie pamiątkowego kalendarza, przygotowanie wystawy starych fotografii, ekspozycje osiągnięć uczniów i dawnych dokumentów szkolnych, spotkania byłych  pracowników szkoły  z uczniami.  Podsumowanie działań nastąpi w maju, w czasie uroczystości wieńczących obchody tego jubileuszu.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich absolwentów i sympatyków szkoły o udostępnienie / wypożyczenie/ pamiątek, dokumentów, zdjęć związanych ze szkołą, które mogą wzbogacić naszą ekspozycję.

Będzie nam bardzo miło wspólne z Państwem świętować tak ważny dla całej społeczności Iskrzyczyna jubileusz.

Harmonogram działań w Roku Jubileuszowym Szkoły

• październik  - ogłoszenie Konkursu Literackiego pod hasłem

Szkoła i Ja dla uczniów i absolwentów.

• listopad        - spotkania zaproszonych gości – p. H. Gill   i p. Stanieczka z uczniami

szkoły. Prelekcje na temat historii szkoły.

• grudzień      -  wydanie okolicznościowego kalendarza na rok 2015.

-  rozstrzygnięcie  Konkursu Literackiego.

• styczeń        -  spotkanie absolwentów.

-  ogłoszenie Konkursu Plastycznego.

• luty             -  przygotowanie kart okolicznościowych.

-    rozstrzygnięcie  Konkursu Plastycznego.

• marzec        -    spotkanie absolwentów.
          • kwiecień     -    wystawa zdjęć związanych z historią szkoły.

-   przygotowanie ekspozycji materiałów ukazujących osiągnięcia

uczniów, pamiątek, dokumentów szkolnych.

• maj            -   uroczystość wieńcząca obchody Roku Jubileuszowego Szkoły.

SZANOWNI ABSOLWENCI !

DRODZY UCZNIOWIE!

W związku z trwającym

Rokiem Jubileuszowym Szkoły

ogłaszamy

KONKURS  LITERACKI

pod hasłem

SZKOŁ A  I   JA

Praca może mieć formę:

• fraszki;
          • wiersza;
          • opowiadania;
          • kartki z pamiętnika;
          • dowolnie wybraną

Prace prosimy składać do dnia 30 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu 2014r.

Mamy nadzieję, że udział w konkursie będzie okazją

do wspomnień lat spędzonych w Szkole - Jubilatce.

Szkoła Jubilatka

zaprasza do wspólnej

zabawy!

Drodzy Uczniowie!

Przed Wami okazja do ciekawej i wesołej zabawy. Sprawdźcie swe siły i spróbujcie pokonać związany z naszą szkołą

,, Szkolny tor przeszkód''

Czy uda Wam się bezbłędnie odpowiedzieć na wszystkie pytania, a może dopisze Wam szczęście i pomyślnie ominiecie wszelkie edukacyjne zasadzki?

Gra planszowa czeka na Was w świetlicy, a także u Waszych wychowawców.

Życzymy wielu emocji, trafnych odpowiedzi, a na planszy gry oczywiście tylko zielonych pól z wieloma punktami.