Aktualności

Plan lekcji

Tygodniowy rozkład zajęć dla klas I-III 2018/2019

 

DZIEŃ

LEKCJA

GODZ.

kl. I A (14)

kl. I B (15)

kl. II A

kl. II B

kl. III

P
o
N
I
E
D
Z
I
A
Ł
E
K

  1.  

8:00-8:45

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

8:55-9:40

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

9:50-10:35

zaj. zint

zaj. zint

muz

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

10:45-11:30

j. ang

j. ang.

zaj. zint

zaj. zint

j.ang

  1.  

11:45-12:30

muz

 

rel.ew.

rel.ew.

rel. kat/ew

  1.  

12:45-13:30

 

 

 

 

 

W
T
O
R
E
K

  1.  

8:00-8:45

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

8:55-9:40

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

9:50-10:35

rel. ew

rel. kat/ew(14)

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

10:45-11:30

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

rel.kat

  1.  

11:45-12:30

j. ang

 

rel. ew

rel. kat/ew

rel.ew

  1.  

12:45-13:30

 

 

 

 

 

Ś
R
O
D
A

  1.  

8:00-8:45

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

8:55-9:40

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

j.ang

zaj. zint

  1.  

9:50-10:35

zaj. zint

rel. kat

zaj. zint

zaj. zint

j.ang

  1.  

10:45-11:30

zaj. zint

zaj. zint

rel. kat

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

11:45-12:30

rel. kat

zaj. zint

j. ang

muz

zaj. zint

  1.  

12:45-13:30

 

 

 

inf

muz

C
Z
W
A
R
T
E
K

  1.  

8:00-8:45

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

8:55-9:40

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

9:50-10:35

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

10:45-11:30

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

j.ang

inf

  1.  

11:45-12:30

rel. ew

rel. ew(14)

zaj. zint

 

 

  1.  

12:45-13:30

 

 

 

 

 

P
I
Ą
T
E
K

  1.  

8:00-8:45

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

8:55-9:40

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

9:50-10:35

rel. kat

zaj. zint

j.ang

zaj. zint

zaj. zint

  1.  

10:45-11:30

zaj. zint

j. ang

inf.

rel.kat

zaj. zint

  1.  

11:45-12:30

 

muz

rel. kat

 

 

  1.  

12:45-13:30

 

 

 

 

 

 

 

Tygodniowy rozkład zajęć kl. IA,IB, IV-VIII rok szkolny 2018/2019

DZIEŃ

L.

Godz.

kl. IV A (17)

kl. IV B (31)

kl. V A (18)

kl. V B (13)

kl. VI(16)

Kl. VII(19)

kl. VIII A (27)

kl. VIII B (29)

kl. VIII C (26)

P
O
N
I
E
D
Z
I
A
Ł
E
K

  1.  

8:00-8:45

mat(18)

j.pol(13)

geogr(29)

mat(19)

j.ang(31)

w-f

mat(27)

w-f

j.pol(17)

  1.  

8:55-9:40

w-f

mat(27)

j.pol(13)

j.ang(31)

mat(18)

geogr(29)

w-f

j.pol(17)

biol(16)

  1.  

9:50-10:35

j.ang(19)

j.ang(31)

mat(27)

j.pol(13)

w-f

j.pol(17)

w-f

biol(16)

mat(18)

  1.  

10:45-11:30

j.pol(17)

inf(3)

biol(16)

muz(19)

rel.kat(13)

j.niem(30)

EDB(27)

mat(18)

w-f

  1.  

11:45-12:30

 

w-f

j.ang(31)

biol(16)

j.pol(17)

mat(27)

A(3)-inf     B(30)-j.niem     C(19)-j.ang     D(18)-j.ang

  1.  

12:45-13:30

 

w-f

rel.kat(17)/ew(13)

rel.ew(13)

przyr(16)

muz(18)

A(19)-j.ang     B(31)-j.ang     C(30)-j.niem      D(3)-inf

  1.  

13:40-14:25

 

 

rel.ew(13)

rel.ew(13)

plast(26)

j.ang(19)

DORADZTWO ZAW. (19)   /       D- j. niem(30)

  1.  

14:35-15:20

 

 

 

 

rel.ew(19)

rel.ew(19)

 

 

 

W
T
O
R
E
K

  1.  

8:00-8:45

w-f

rel.kat(30)

WDŻ(19)

j.pol(13)

przyr(16)

fiz(25)

mat(27)

j.pol(17)

mat(18)

  1.  

8:55-9:40

w-f

przyr(19)

hist(16)

rel.kat(13)

tech(27)

j.pol(17)

j.pol(18)

mat(25)

w-f

  1.  

9:50-10:35

tech(27)

j.ang(31)

j.pol(13)

hist(16)

w-f

mat(18)

w-f

fiz(25)

j.pol(17)

  1.  

10:45-11:30

j.pol(17)

j.pol(13)

w-f

WDŻ(19)

mat(18)

hist(16)

fiz(25)

chem(24)

EDB(27)

  1.  

11:45-12:30

mat(13)

mat(27)

w-f

j.ang(31)

j.pol(17)

j.niem(30)

j.pol(18)

EDB(27)

chem(24)

  1.  

12:45-13:30

rel.kat(16)/ew(13)

rel.ew(13)

mat(27)

w-f

j.pol(17)

w-f

A(19)-j.ang     B(31)-j.ang     C(30)-j.niem      D(18)-j.ang

  1.  

13:40-14:25

 

 

 

mat(27)

rel.kat(16)

w-f

A(30)-j.niem     B(3)-inf     C(19)-j.ang      D-okno

  1.  

14:35-15:20

 

 

 

 

 

 

 

DORADZTWO ZAW. (19)   

rel.kat(16)

Ś
R
O
D
A

  1.  

8:00-8:45

WDŻ(13)

przyr(16)

muz(19)

mat(27)

j.ang(31)

mat(18)

WOS(26)

w-f

j.pol(17)

  1.  

8:55-9:40

przyr(16)

j.pol(13)

mat(27)

j.ang(31)

muz(19)

inf(3)

hist(25)

mat(18)

WOS(24)

  1.  

9:50-10:35

muz(19)

mat(27)

hist(25)

plast(26)

j.pol(17)

biol(16)

j.pol(18)

WOS(24)

w-f

  1.  

10:45-11:30

j.pol(17)

muz(19)

plast(26)

j.pol(13)

przyr(16)

j.ang(18)

fiz(25)

hist(25)

w-f

  1.  

11:45-12:30

inf(3)

hist(16)

j.pol(13)

w-f

mat(18)

j.pol(17)

mat(27)

geogr(30)

fiz(25)

  1.  

12:45-13:30

mat(18)

tech(27)

 

rel.kat(13)

hist(16)

j.pol(17)

geogr(29)

fiz(25)

rel.kat(19)

  1.  

13:40-14:25

 

 

 

geogr(29)

 

hist(16)

rel.kat(19)

j.pol(17)

mat(18)

  1.  

14:35-15:20

 

 

 

 

 

 

 

rel.kat(19)

DOR. ZAW.(19)

C
Z
W
A
R
T
E
K

  1.  

8:00-8:45

w-f

mat(25)

j.pol(13)

w-f

mat(18)

plast(26)

mat(27)

j.pol(17)

chem(24)

  1.  

8:55-9:40

plast(26)

j.pol(13)

mat(27)

w-f

w-f

j.pol(17)

hist(16)

WDŻ(19)

mat(18)

  1.  

9:50-10:35

j.ang(19)

w-f

inf(3)

mat(27)

w-f

j.pol(17)

j.pol(18)

mat(30)

hist(16 )

  1.  

10:45-11:30

hist(16)

j.ang(31)

rel.kat(19)

j.pol(13)

WDŻ(27)

w-f

WOS(18)

w-f

j.pol(17)

  1.  

11:45-12:30

j.pol(17)

rel.kat(16)

j.ang(31)

 

inf(3)

j.ang(19)

chem(24)

w-f

WOS(18)

  1.  

12:45-13:30

rel.kat(16)/ew(13)

rel.ew(13)

w-f

 

j.pol(17)

chem(24)

A(19)-j.ang     B(31)-j.ang     C(3)-infD(30)-j.niem

  1.  

13:40-14:25

 

 

 

 

rel.ew(17)

rel.kat(16)/ew(17)

A(30)-j.niem       B-okno           C(19)-j.ang     D(18)-j.ang

  1.  

14:35-15:20

 

 

 

 

 

DORADZTWO ZAW.(19)

B- j. niem(30)

P
I
Ą
T
E
K

  1.  

8:00-8:45

j.pol(17)

j.pol(13)

w-f

hist(19)

mat(18)

chem(24)

biol(16)

WOS(27)

fiz(25)

  1.  

8:55-9:40

mat(13)

w-f

j.ang(31)

inf(3)

j.pol(17)

fiz(25)

j.pol(18)

chem(24)

hist(16)

  1.  

9:50-10:35

przyr(16)

inf(3)

j.pol(13)

tech(27)

j.ang(31)

mat(18)

chem(24)

hist(19)

j.pol(17)

  1.  

10:45-11:30

j.ang(19)

WDŻ(31)

tech(27)

j.pol(13)

hist(18)

biol(16)

w-f

j.pol(17)

geogr(29)

  1.  

11:45-12:30

g. wych(17)

g. wych(31)

g. wych(18)

g. wych(13)

g.wych(16)

g.wych(19)

g. wych(27)

g. wych (29)

g. wych(26)

  1.  

12:45-13:30

 

 

 

 

 

geogr(30)

rel.ew(18)

rel.kat (27)/rel.ew(18)

rel.ew(18)

  1.  

13:40-14:25

 

 

 

 

 

rel.kat(19)

rel.kat(27)/rel.ew(18)

rel.ew(18)

rel.ew(18)

  1.  

14:35-15:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa imienia Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
    ul.Szkolna 3
    43-426 Dębowiec
  • 33 8562227
    530 43 16 04

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 1015048