Aktualności

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów klas IV-VIII

 

Prowadzący zajęcia

 

 

Rodzaj zajęć

 

Terminy zajęć

 

Klasy

 

Sale lekcyjne

 

Bulandra Waldemar

 

 

SKS - piłka nożna

 

 

Pon.          13.40 -14.25

Piątek       12.45 – 13.30

 

VIII

IV - VI

 

36

36

 

 

Chwastek Irena

 

 

Kółko matematyczne

 

 Pon.         14.35 – 15.20

 

VII, VIII

 

18

 

Chwastek Irena

 

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

 

Środa        14.35 – 15.20

 

IV – VIII

 

18

 

Cieślar-Greń Monika

 

 

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego

 

Czwartek      7.15 – 8.00

 

IV, V, VIII

 

13

 

Ciężkowska Renata

 

 

Kółko matematyczne

 

Środa            7.15 – 8.00

 

IV, V

 

27

 

Ciężkowska Renata

 

 

Zajęcia dodatkowe z matematyki

 

Czwartek      7.15 – 8.00

 

IV, V

 

25

 

Don Dorota

 

 

Informatyka – konsultacje

 

Piątek        12.45 - 13.30

Czwartek  13.40 – 14.25

 

 

IV – VIII

IV - VI

 

3

4

 

Don Dorota

 

 

Ceramika

 

Wtorek     14.30 – 16.30

Czwartek  14.30 – 16.30

 

 

IV – VIII

IV – VIII

 

Pracownia ceramiczna

 

Gawrońska Katarzyna

 

 

Zajęcia dodatkowe

 

Wtorek    7.15 – 8.00     

 

V

 

13

 

Kania Alicja

 

 

 

Kółko historyczne

 

Środa        14.35 – 15.20

 

V – VIII

 

16

 

Kania Alicja

 

 

Konsultacje

 

Piątek       12.45 – 13.30

 

IV - VIII

 

16

 

Kraszewski Tadeusz

 

 

Chór

 

Piątek       12.45 – 13.30

 

IV - VIII

 

18

 

Kuś Halina

 

 

Kółko fizyczne

 

Środa        14.35 – 15.20

 

VIII

 

25

 

Maciałowicz Joanna

 

 

Konsultacje

 

Środa        13.40 – 14.25

Czwartek 13.40 – 14.25 

  

 

IV - VI

VIII

 

31

31

 

Majka Inga

 

 

Zajęcia dodatkowe z chemii

 

 

Czwartek  13.40 – 14.25

Piątek       12.45 – 13.30

 

VII, VIII

VII, VIII

 

 

24

24

 

Pieczonka Joanna

 

 

Kółko matematyczne

 

Wtorek         7.15 – 8.00

 

VIII

 

 

27

 

Słama Marcin

 

 

SKS – piłka siatkowa

 

Środa        13.40 – 14.25

Czwartek  14.35 – 15.20

 

 

IV – VI

VII - VIII

 

36

36

 

Staniek Magdalena

 

 

Kółko teatralno-polonistyczne

 

Wtorek         7.15 – 8.00

 

VII, VIII

 

17

 

Staniek Magdalena

 

 

Zajęcia dodatkowe z j. polskiego

 

Środa             7.15 -8.00

 

VI

 

17

 

Surma Andrzej

 

 

Robotyka

 

Piątek       11.30 –14.30

 

I – IV

 

14

 

 

Wiencek-Machała Iwona 

 

Kółko z języka niemieckiego

 

 

 

Pon.       14.35 – 15.20

 

VII, VIII

 

30

 

Wiencek-Machała Iwona

 

 

Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego

 

Wtorek    14.35 –15.20

 

VII, VIII

 

30

 

 

Wójtowicz Klaudia

 

 

Kółko biologiczne

 

 Piątek       7.15 – 8.00

 

VIII

 

16

 

Żebrok Aleksandra

 

 

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego

 

Wtorek   14.35 -15.20

 

VII, VIII

 

19

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa imienia Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej
    ul.Szkolna 3
    43-426 Dębowiec
  • 33 8562227
    530 43 16 04

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 1015056