• II CHARYTYWNY KIERMASZ CIAST

• Szkolny Klub Wolontariatu wraz z Opiekunami zaprasza w dniu jutrzejszym na II Charytatywny kiermasz ciast, który odbędzie się na szkolnym korytarzu przy sekretariacie.

Dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla chłopca- podopiecznego cieszyńskiego Hospicjum.

Zachęcamy do otwarcia serc, wsparcie i zakup słodkości.

Prosimy o zabranie własnych pudełek, lunchbox'ów.

• KONKURSY W RAMACH PÓL NADZIEI

• Dnia 24.04.24r. w Bibliotece Miejskiej w Cieszynie odbyło się rozdanie nagród w konkursach: "Rozkwitnij w nadziei" oraz "Daj siebie innym" organizowanych w ramach Akcji "Pola Nadziei".

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasi Uczniowie zostali laureatami tychże konkursów.

W konkursie "Rozkwitnij w nadziei" - II miejsce zajął:

Bartosz Kliś z kl. 1a

W konkursie "Daj siebie innym" nasi Uczniowie zdobyli 1 miejsce, nagrywając filmik pokazujący działalność naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Wspaniałe efekty pracy możemy podziwiać dzięki nagraniom, realizacji, montażu naszych wspaniałych uczniów - Nikoli Szendzielarz oraz Ignacego Nawrata.

Wszystkim Uczniom biorącym udział w konkursach GRATULUJEMY!