• DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA

• Z okazji przypadającego 29 września Dnia Głośnego Czytania uczniowie klasy 6a: Magdalena Kubicjus, Ignacy Nawrat, Lena Pustówka, Kornelia Szpandrzyk i Zuzanna Tomica czytali baśnie uczniom klas 1-3. Były to baśnie braci Grimm: Pani Zamieć, Śpiąca królewna oraz Dziewczynka z zapałkami Hansa Christiana Andersena.Mamy nadzieję, że uczniom klas 1-3 podobały się czytane baśnie.

• UWAGA!

• 29.09.2022r. na boisku szkolnym zgubiono okulary. Znalazcę prosimy o przyniesienie ich do sekretariatu.

• SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO - ROK SZKOLNY 2022/2023

• W dniu 21 września w naszej szkole został wybrany skład Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie jednogłośnie zdecydowali, aby Dorota Kobaka (8b) nadal pełniła funkcję przewodniczącej, tak jak w poprzednim roku szkolnym.

Funkcję 1 (pierwszego) zastępcy będzie pełniła Kornelia Kowaluk (8a), rolę 2 (drugiego) zastępcy pełnić będzie Jan Dulewski (7a), a funkcję sekretarza będzie sprawowała Wiktoria Franek (7b).

Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej atmosferze, w skrócie zostały też omówione nowe plany działania Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023.

Wiktoria Franek 7b

Sekretarz SU

• Spotkanie z Policjantem

• W dniu 22.09.2022r. odbyły się zajęcia edukacyjne z policjantem dla uczniów klas 1-3 ukierunkowane na kształtowanie bezpiecznych zachowań najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Dzieciom zostały przedstawione zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa podczas przechodzenia przez jezdnię, poruszania się i zabaw w pobliżu jezdni, zasady poruszania się rowerem i hulajnogą oraz poprawne zachowania podczas ataku psa.

• AKCJA TALENCIAKI - SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW

• Nasza Szkoła włączyła się do akcji "SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW". Serdecznie ZACHĘCAMY do zbiórki   "talenciaków" - kuponów otrzymanych w sklepach sieci Lidl. Na każdym z kuponów znajduje się kod QR, który można zeskanować wybierając naszą szkołę w celu przekazania na jej konto talenciaka.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Pierwsze losowanie nagród odbędzie się 22.09.2022r. Ilość zarejestrowanych losów zwiększa szanse na wygraną.

Na korytarzach znajdują się oznaczone specjalne pudełka do których można wrzucać otrzymane kupony.

Zachęcamy do udziału w akcji!

• OSTATNIE POŻEGNANIE

• Zawiadamiamy, iż w dniu 12.09.2022r. zmarł wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej w Dębowcu - Piotr Galusik​​​​​​

Funkcję dyrektora pełnił w latach 1990 - 2003 na zawsze pozostanie cząstka historii naszej szkoły.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie zmarłego.

• UWAGA! AKTUALIZACJA

• ZGUBIONO TELEFON!

Dzisiaj we wtorek 6 września rano (przed lekcjami) w szatni klas 7-8 zgubiono telefon komórkowy.

Bardzo prosimy uczciwego znalazcę o zwrot do sekretariatu szkoły.

DZIĘKUJEMY!!!

AKTUALIZACJA

Telefon został ZNALEZIONY i zwrócony.