• SPOTKANIE Z MISTRZYNIĄ

• Nasza Szkoła gościła dzisiaj Mistrzynię Europy w Siatkówce Plażowej do lat 20 Małgorzatę Ciężkowską. Reprezentantka Polski zaprezentowała swoje medale z dotychczasowej kariery, następnie uczniowie zadawali pytania. Wielkim przeżyciem dla naszych uczniów była krótka gierka z Gosią, która w dorobku ma również brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorek.

Bardzo dziękujemy za przybliżenie dzieciom ciekawej dyscypliny sportowej i zachęcenie do aktywności fizycznej.

Życzymy dalszych sukcesów!

• ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

• W dniu 21.09 na boisku w Dębowcu odbyły się szkolne zawody w biegach przełajowych. Nasza szkołę reprezentowali: Tomasz Olszar, Sebastian Cichy, Jonatan Szprengel oraz Dylan Górski. Tomek zakwalifikował się do zawodów powiatowych Wszystkim biegaczom gratulujemy i dziękujemy za walkę!

• SAMORZĄD UCZNIOWSKI

• W dniu 20.09.2023r. odbyło się zebranie trójek klasowych w celu dokonania wyborów na przewodniczącą, zastępcę oraz sekretarza Samorządu Uczniowskiego. Poznajcie władze w roku szkolnym 2023/2024.

Życzymy im powodzenia w realizacji wszystkich działań dla społeczności uczniowskiej.

POWODZENIA1

• UBEZPIECZENIE

• Szanowni Państwo,

poniżej przedstawiamy ofertę ubezpieczeniową firmy InterRisk. Zakup polisy jest dobrowolny.

Składka roczna wynosi 60,00zł (płatna w sekretariacie szkoły)

• SZKOŁA MYŚLENIA POZYTYWNEGO

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza Szkoła zakwalifikowała się do programu "Szkoła Myślenia Pozytywnego", który będziemy realizowali w roku szkolnym 2023/2024.

Głównym celem i aspektem programu jest promocja oraz profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

Zatem------> DO DZIEŁA!

• AKCJA - TALENCIAKI

• Drodzy Rodzice, Uczniowie oraz Przyjaciele Szkoły

Również w tym roku szkolnym nasza szkoła włączyła się do akcji - Talenciaki, które można otrzymać za zakupy w sklepach sieci LIDL. W zeszłym roku udało nam się za zebrane "bileciki" otrzymać piłki do piłki ręcznej, koszulki do rozgrywek. Otrzymaliśmy również zestawy kreatywne oraz plastyczne.

Talenciaki można wrzucać do pudełka, które znajduje się na parapecie naprzeciwko sekretariatu.

Za otwartość i chęć udziału - DZIĘKUJEMY!

• SPOTKANIE PROFILAKTYCZNO - EDUKACYJNE

• Spotkanie profilaktyczno - edukacyjne dla klas 1-4 "Bezpieczna droga do szkoły. "

Pan policjant przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, prawidłowego przekraczania jezdni, zachowania w miejscach oczekiwania na przyjazd autobusów. Podkreślił także, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na odzieży czy plecakach, zwłaszcza po zmroku. Przestrzegał najmłodszych przed zabawami w pobliżu jezdni.

• EUROWEEK

• Zapraszam ponownie na warsztaty języka angielskiego dla klas 7 i 8, prowadzone przez wolontariuszy z różnych krajów świata w dniach 14-18 listopada br. (wtorek- sobota) w Kotlinie Kłodzkiej (dokładny ośrodek zakwaterowania zostanie podany przez organizatora w terminie późniejszym).

Koszt 569 zł zawiera: wszystkie zajęcia prowadzone po angielsku, zakwaterowanie, 3 posiłki dziennie - środa, czwartek, piątek; wtorek- obiadokolacja, sobota- śniadanie).

Dodatkowo koszt transportu ok. 150 zł (zależny od ilości uczestników)

Zaliczka  100 zł płatna do 15 września (przyszły piątek)!!!!

W załączniku przykładowy plan zajęć oraz informacja od organizatora- dostępne na stronie Fundacji Euroweek: euroweek.pl

Zapraszam serdecznie:)

Joanna Maciałowicz

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 - ogłoszenia

• Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

Nieubłagalnie zbliża się koniec wakacji. Czasu zapewne dla każdego z Was pełnego wspaniałych wrażeń, podróży, odkrywania świata... Chętnie wysłuchamy Waszych wspomnień i opowieści!

Już w poniedziałek widzimy się w szkole, stąd kilka ogłoszeń:

1. Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się w salach lekcyjnych z wychowawcami. Przydział sal:

Budynek "małej" Szkoły:

kl. 1a s. 12

kl. 2a s. 3

kl. 2b s. 14

Budynek główny Szkoły:

kl. 1b s. 16 (pierwsze piętro)

kl. 3a s. 14

kl. 3b s. 15

kl. 4 s. 19

kl. 5a s. 26

kl. 5b s. 18

kl. 6a s. 25

kl. 6b s. 28

kl. 7a s. 30

kl. 7b s. 31

kl. 8a s. 27

kl. 8b s. 29

2. Dojazd na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 dla uczniów dojeżdżających - według rozkładu jazdy.

godz. 10.00 - Kostkowice, Łączka, Ogrodzona, Kisielów

Uczniowie dojeżdżający z Simoradza oraz Międzyświecia - według rozkładu jazdy autobusów.

Do zobaczenia w poniedziałek! Wracajcie pełni energii i z naładowanymi bateriami!