• MŁODZI PROJEKTANCI

• Uczniowie klas 6 wykonali na lekcjach techniki ciekawe projekty. Praca polegała na samodzielnym zaprojektowaniu i zrobieniu makiety placu zabaw. Młodzi projektanci tworzyli wymarzone przestrzenie, rozwijali swoją wyobraźnię i kreatywność. Prace powstały przy pomocy narzędzi, które zostały zakupione w ramach udziału w programie Laboratoria Przyszłości.

#laboratoriaprzyszłości

• CHARYTATYWNY KIERMASZ CIAST

• Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie kiermaszu ciast pod nazwą "Akcja dla Leosia." Ludzi o otwartych sercach jest wśród nas wielu.

D Z I Ę K U J E M Y <3

Leosiu, choć na odległość, bardzo Cię wspieramy i pozytywną energię. Życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, a Twoim  Rodzicom - wiary, nadziei, SIŁY  i optymizmu. Trzymamy kciuki.

• Zdjęcia do kalendarza

• Uczniowie klasy 6a w ramach zajęć kreatywnych wykonali wszystkim klasom zdjęcia do kalendarzy na 2023r. 😊 W celu wykonania zdjęć użyto sprzętu, który został zakupiony dzięki udziałowi w programie Laboratoria Przyszłości.

#laboratoriaprzyszłości

#laboratoriaprzyszlosci